MIKOŁAJSKAstudio Krystyna Mikołajska

KOMPLEKSOWY PROJEKT

Kompleksowe projektowanie wnętrz prywatnych: rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań.

Aranżacja pomieszczeń publicznych: restauracji, kawiarni, kancelarii adwokackich, biur, przestrzeni reprezentacyjnych firm, SPA, gabinetów dentystycznych i lekarskich, gabinetów kosmetycznych.

Projekt składa się z części budowlanej i meblowej (autorskie meble). Oprócz tego architekt wnętrz przekazuje klientowi zestawienie materiałów i wyposażenia. Wszelkie elementy konsultujemy z klientem, a wyposażenie dobieramy wspólnie, przy czym projektant dopracowuje również propozycję pod kątem ostatecznej dekoracji przestrzeni.

Pracujemy on-line

Wykonujemy aranżacje wnętrz nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce, jak i za granicą. Po otrzymaniu dokumentacji budowlanej możemy również wykonać propozycje na odległość. Przygotowane przez architekta wnętrz rysunki techniczne są szczegółowe, więc nasz nadzór nad inwestycją nie jest niezbędny. Wszystkie informacje przesyłamy drogą mailową oraz utrzymujemy z klientem kontakt telefoniczny. Wybrane wyposażenie wskazujemy linkami do stron internetowych.

WSPÓŁPRACUJEMY Z BIUREM ARCHITEKTONICZNYM

PROJEKTY MEBLI

Do każdej naszej aranżacji wykonujemy indywidualne propozycje mebli (również wbudowanych) dostosowanych do konkretnego miejsca. Dzięki temu nasze rozwiązania są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, a każde z nich jest integralnie związanych z danym pomieszczeniem. Projektant wnętrz idealnie wykorzystuje dane miejsce i dostosowuje meble do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku małych mieszkań zyskujemy dużo miejsca na przechowywanie, a w dużych reprezentacyjnych przestrzeniach nasze autorskie propozycje podkreślają ich wysoki prestiż. Zaprojektowane meble mogą być wykonane na wymiar przez doświadczone, współpracujące z nami warsztaty stolarskie.

Wykonujemy indywidualne projekty tapet

Współpracujemy z uznaną artystką
A. Zuzanną Żmudzińską

Projekt z realizacją pod klucz

Opcja dla klientów którzy nie mają czasu zajmować się sami dopilnowaniem prawidłowej realizacji aranżacji, wykończenia mieszkania, mieszkają w innym miejscu niż realizowana inwestycja i musieliby dojeżdżać, żeby ją nadzorować lub chcą po prostu mieć święty spokój i wprowadzić się do gotowego mieszkania.

Pełnimy dla nich rolę inwestora zastępczego i zdejmujemy z ich barków ciężar dopilnowania całej inwestycji aż do oczekiwanego finału.
Na koniec pozostaje tylko zamieszkać i cieszyć się nowym wnętrzem skrojonym na miarę Państwa oczekiwań.

REALIZACJA PROJEKTÓW POD KLUCZ

Opcja dla klientów którzy nie mają czasu zajmować się sami dopilnowaniem prawidłowej realizacji aranżacji, wykończenia mieszkania, mieszkają w innym miejscu niż realizowana inwestycja i musieliby dojeżdżać, żeby ją nadzorować lub chcą po prostu mieć święty spokój i wprowadzić się do gotowego mieszkania. Pełnimy dla nich rolę inwestora zastępczego i zdejmujemy z ich barków ciężar dopilnowania całej inwestycji aż do oczekiwanego finału. Na koniec pozostaje tylko zamieszkać i cieszyć się nowym wnętrzem skrojonym na miarę Państwa oczekiwań.

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKIPAMI FACHOWCÓW

-elektryka
-hydraulika
-roboty ogólnobudowlane
-płytki
-podłogi drewniane
-malowanie
-dom inteligentny
-systemy nagłośnienia
-konstruktor
-rolety, żaluzje, shuttersy, zasłony
-wysokiej jakości meble drewniane
-...

pyszna kawa i herbata dla naszych klientów ;)