MIKOŁAJSKAstudio Krystyna Mikołajska

Porady wnętrzarskie

Interesuje Cię, w jaki sposób urządzić niewielką powierzchnię? A może szukasz pomysłu na kolorystykę w mieszkaniu? Sięgnij po architektoniczne porady projektanta wnętrz i przekonaj się, jakie ciekawe sposoby i rozwiązania można zastosować nawet w nietypowych pomieszczeniach.

Źródło inspiracji i wiedzy

Specjalnie dla naszych klientów przygotowane zostały artykuły, które pomogą zorientować się w tej trudnej, ale ciekawej dziedzinie, jaką jest aranżacja wnętrz. Z nich dowiesz się między innymi jak urządzić pokoje na poddaszu, czy łączyć salonu z kuchnią, co zrobić z mieszkaniem w kamienicy oraz jak sprawić, by pokój nastolatka odzwierciedlał jego osobowość. Wszystkie artykuły były publikowane wcześniej przez architekt Krystynę Mikołajską w czasopiśmie "Tak mieszkam".

Jedno pomieszczenie, wiele rozwiązań

Każda przestrzeń może zostać zaaranżowana na wiele różnych sposobów, dlatego wszystkie pomieszczenia zostały w artykułach przedstawiony w różnych wersjach. Najprostszą zmianą jest oczywiście kolorystyka, każdy architekt wnętrz wie, układ mebli lub wyburzanie i dobudowywanie ścian to już większe wyzwanie. Porady projektanta mogą pomóc w odnalezieniu najlepszej drogi do komfortowego i atrakcyjnego wyglądu pomieszczeń.