MIKOŁAJSKAstudio Krystyna Mikołajska

Publikacje wnętrzarskie

Wiele ciekawych informacji z branży, jaką jest projektowanie wnętrz można znaleźć przeglądając publikacje wnętrz. To także miejsce, w którym można się pokazać jako architekt i projektant wraz ze swoimi realizacjami, zaprezentować najmodniejsze trendy, czy podzielić się wskazówkami dotyczącymi niektórych rozwiązań.

Poznajmy się bliżej

Prezentujemy Państwu nasze pomysły, realizacje i teksty, które trafiły do prasy branżowej. Dzięki temu można się bliżej zapoznać z działalnością studia, sprawdzić, z jakimi sytuacjami radził już sobie zespół. To także świetne odtworzenie drogi, jaką pokonał nasz zespół, aby dysponować aktualnym zestawem wiedzy i umiejętności i móc zapewnić klientom realizacje na obecnym poziomie. Każda aranżacja to dla nas okazja do sprawdzenia się.

Gdzie nas znajdziesz

Publikacje wnętrz to doskonałe uzupełnienie naszej oferty zamieszczonej na stronie internetowej oraz doskonała lektura dla osób, które interesuje aranżowanie lokali.

Nasze studio pojawia się w takich gazetach jak kiedyś „Tak Mieszkam” czy teraz "Dom i wnętrze", "Czas na wnętrze", "Villa", „Cztery Kąty”. Można je znaleźć także na portalach internetowych związanych z branżą architektoniczną, jak na przykład Homebook Houzz lub Homify.