MIKOŁAJSKAstudio Krystyna Mikołajska

Opinie i referencje

Rzetelne i profesjonalne biuro projektowe, doskonałe projekty wnętrz.

Eva B.

Pani Mikołajska jest mistrzem!

Julianna L.

Pełny profesjonalizm. Przemyślane rozwiązania, solidne podejście do tematu i bezkonfliktowa współpraca.

Mateusz B.

MIKOŁAJSKAstudio to profesjonalna pracownia wnętrz, oferująca usługi na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, funkcjonalność i projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. To po porostu PIĘKNE wnętrza, których dobrze się żyje :) Polecam!

Patrycja M.

Mamy malutkie mieszkanko, ale po zmianie aranżacji wydaje się jakby przybyło 10m2 Nie spodziewaliśmy się, że aż tyle można zyskać na profesjonalnym projekcie.

Ania i Jacek P. Warszawa

Rekomenduję usługi Pani Krystyny Mikołajskiej, jako profesjonalnego i rzetelnego projektanta wnętrz. Pani Krystyna przygotowała dla mnie kompleksowy projekt mojego mieszkania wraz z wizualizacjami. Idealnie wstrzeliła się w moje gusta, wykazując się przy tym profesjonalizmem, zaangażowaniem i (co bardzo ważne) terminowością.

Marzena M. Kraków

„Przełomem w urządzaniu naszego mieszkania był projekt funkcjonalny. Przekonałam męża, ze fachowe oko jest tym, czego nam brakuje i Pani pomoc będzie niezbędna. Długo próbowaliśmy sami, przesuwając ściany, ale efekt ciągle nas nie zadawalał. Gdy dostaliśmy Pani propozycje, pomyślałam „to jest to! ”

Iwona K. Kraków

Jestem bardzo zadowolony z projektu mieszkania, jaki wykonała dla mnie Pani Krystyna i cały zespół z MIKOŁAJSKAstudio. Aranżacja została w stu procentach dopasowana do moich potrzeb i gustu. Ponad to, pracownia poleciła mi ekipy podwykonawców, którzy wywiązali się ze zleceń szybko i porządnie. Teraz mieszkanie wygląda jak na wizualizacji. Polecam wszystkim, którzy są zapracowani jak ja i nie mają czasu organizować i pilnować wszystkiego samodzielnie

Paweł W. Kraków

Naprawdę profesjonalne podejście do wnętrz - zarówno przestrzeni, jak stylu i kolorystyki. Dzięki projektom pani Krystyny, z całkowicie nieustawnych pomieszczeń w starej kamienicy, powstało wygodne, funkcjonalne mieszkanie. Fachowe pomysły pomogły nam rozwiązać problem skosów na poddaszu, zbyt długich, źle oświetlonych pomieszczeń i brakującej sypialni. Mieliśmy wielką satysfakcję ze współpracy, pod każdym względem: konsultacje, rzuty i wizualizacje. Warto!

Rewelacyjne projekty!

Jurek G.

Fantastyczne realizacje! Świetne pomysły! Jestem zakochana w Waszych projektach!

Basia S.

Ciepły kontakt, dobra realizacja. Pozdrawiam i polecam

Wawel Apartments

Rzetelne i profesjonalne biuro projektowe, doskonałe projekty wnętrz. Polecam.

Jolanta B.

Firmę MIKOŁAJSKAstudio mogę polecić tym, którzy marzą o pięknych i niepowtarzalnych wnętrzach i zależy im na dobrej współpracy i kontakcie przy powstawaniu projektu. Pani Krystyna zaprojektowała mi nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie. Zakres prac obejmował projekt wnętrz, nadzór oraz wizyty w sklepach w celu doboru odpowiednich materiałów. Skorzystałam również z poleconych fachowców. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Wygląd mojego mieszkania świadczy o pełnym profesjonalizmie firmy w dziedzinie projektowania wnętrz.

Karolina J.

Po długich poszukiwaniach, zachęcona "widokami" na stronie internetowej, skorzystałam z pracowni p. Mikołajskiej i jestem b. zadowolona. Moim zdaniem otrzymałam piękny projekt wnętrza, funkcjonalny i taki w którym wspaniale się czuję. Dokumentacja była przygotowana niezwykle profesjonalnie i dodatkowo skorzystałam z fachowych firm współpracujących z Pracownią. Polecam Pracownię Mikołajska Studio rodzinie i znajomym.

Elżbieta W.

Wnętrza rewelacja! Jestem fanką :)

Gosia K.

Nic dodać nic ująć....po prostu Super.

Małgorzata P. C.

Projekty fantastyczne, jeden lepszy od drugiego. Podobają mi się wszystkie, bez wyjątku. - MISTRZOSTWO

Beata S.

Ogromny profesjonalizm i fantastyczne projekty :D Polecam :)

Mateusz K. Kraków

Współpraca z panią Krystyną to przyjemność i niezwykłe zadowolenie z efektów. Nie tylko zaprojektowała wnętrze całego mieszkania, ale też nadzorowała jego wykończenie. Warto słuchać rad pani Krystyny. Jej świetne pomysły, profesjonalizm doprowadziły do uzyskania wspaniałego i funkcjonalnego wnętrza. Gorąco polecam pracownię pani Mikołajskiej.

Barbara K. Kraków