MIKOŁAJSKAstudio Krystyna Mikołajska

Usługi projektowania i aranżacji

KORONAVIRUS A PRACA ON-LINE

Jesteśmy w pełni przygotowani, by móc pracować zdalnie - dlaczego? Bo robimy to na co dzień Miło jest spotykać się z klientami w naszym biurze i przy filiżance dobrej kawy rozmawiać o projektach. Wiemy jednak, że nie zawsze jest to możliwe - chociażby z powodu dzielących nas kilometrów lub sytuacji takiej, jak obecna. Wypracowaliśmy więc sposoby efektywnej komunikacji także na odległość. Mamy duże doświadczenie w pracy on-line, bo do tej pory z tego rozwiązania skorzystały już dziesiątki naszych klientów. Przygotowaliśmy wiele projektów nieruchomości, których właściciele mieszkali w innych województwach, państwach czy nawet kontynentach. Co więcej, niektóre z aranżacji były zrealizowane “pod klucz”, dzięki czemu klienci z odległych zakątków świata mogli wprowadzić się do w pełni wykończonego apartamentu.

Kompleksowy projekt

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań. Wykonujemy również projekty komercyjne, np. projekty kancelarii, przychodni dentystycznych, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, pensjonatów, hoteli.


Podstawą wykonania funkcjonalnego, niepowtarzalnego i wykonanego z poszanowaniem preferencji klienta wnętrza jest bardzo wnikliwa konsultacja dotycząca oczekiwań inwestora.


Projekt wykonywany jest w czterech etapach: propozycja układu funkcjonalnego, zaprojektowanie koncepcji, wykonanie rysunków budowlanych oraz na końcu rysunków mebli. Dodatkowo klient otrzymuje zestawienie elementów użytych w projekcie wraz z ich wyceną.

Realizacja projektów pod klucz

Dla zapracowanych, zabieganych,
oraz tych którzy nie chcą lub nie mogą poświęcić swojego czasu na proces remontowy lub wykończeniowy.

Dla tych, co mieszkają daleko i nie mogą kilka razy w tygodniu jeździć na budowę.

Dla tych, którzy zamiast zostać amatorskim koordynatorem zamówień, kierownikiem budowy i inspektorem nadzoru w jednej osobie, wolą poświęcić swój czas na pracę zawodową czy życie rodzinne.

Dla tych, którzy już prowadzili remont i wiedzą jak skomplikowany, czasochłonny i stresujący potrafi być proces wykończenia wnętrz oraz wolą pozostawić to zadanie profesjonalistom

Co robimy w ramach obsługi "POD KLUCZ"

ZAKUPY
Na bazie zestawienia które jest częścią projektu zamawiamy, koordynujemy terminy dostaw i odbieramy w remontowanym lokalu materiały i elementy wyposażenia.

NADZORY AUTORSKIE I MONTAŻ Z MATERIAŁEM
Nadzorujemy ekipy wykończeniowe dzięki czemu Inwestor ma pewność, że prace realizowane są zgodnie z projektem. Dodatkowo w ramach opcji "montaż z materiałem" możemy klientom indywidualnym zaoferować preferencyjne stawki VAT na większość materiałów wykończeniowych.

KOORDYNACJA PRAC I USŁUG
Koordynujemy harmonogram prac wszystkich ekip (ekipa budowlana, stolarze, tapicer, kamieniarz, instalatorzy, panie szyjące i wieszające zasłony.)

Na koniec pozostaje tylko zamieszkać i cieszyć się nowym wnętrzem skrojonym na miarę własnych potrzeb i oczekiwań.

Pracujemy on-line

Naszą siedzibą jest Kraków, ale wykonujemy projekty dla klientów zarówno z całej Polski, jak i z zagranicy. W zależności od sytuacji albo jedziemy na inwentaryzację, a resztę prac wykonujemy on-line, albo, jeśli klient posiada wystarczająco precyzyjne rysunki techniczne przestrzeni, którą mamy zaprojektować, możemy całość projektu przeprowadzić drogą mailową, a rozmowy odbywać przez skype’a lub telefonicznie. Informacje o materiałach możemy przesłać w linkach do produktu.

Współpracujemy z biurem architektonicznym

Projekty mebli

Standardowo projekt mebli jest częścią składową kompleksowego projektu wnętrz. Dzięki indywidualnemu podejściu meble w każdym zaprojektowanym przez nas wnętrzu są jednostkowe, dopasowane zarówno do stylu wnętrza, jak i jego gabarytów. Małe mieszkania zyskują wiele miejsca na przechowywanie. Meble autorskie integralnie związane z dużą, reprezentacyjną przestrzenią podnoszą jej prestiż.

Wykonujemy indywidualne projekty tapet

Współpracujemy z uznaną artystką
A. Zuzanną Żmudzińską

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKIPAMI FACHOWCÓW

-elektryka
-hydraulika
-roboty ogólnobudowlane
-płytki
-podłogi drewniane
-malowanie
-dom inteligentny
-systemy nagłośnienia
-konstruktor
-rolety, żaluzje, shuttersy, zasłony
-wysokiej jakości meble drewniane
-...

pyszna kawa i herbata dla naszych klientów ;)

MASZ PYTANIA? CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

ZADZWOŃ DO NAS

+48 530533909

+48 12415664

NAPISZ DO NAS

kontakt@mikolajskastudio.pl


Wszystkie usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.