MIKOŁAJSKAstudio Krystyna Mikołajska

Usługi projektowania i aranżacji

KORONAVIRUS A PRACA ON-LINE

Jesteśmy w pełni przygotowani, by móc pracować zdalnie - dlaczego? Bo robimy to na co dzień Miło jest spotykać się z klientami w naszym biurze i przy filiżance dobrej kawy rozmawiać o projektach. Wiemy jednak, że nie zawsze jest to możliwe - chociażby z powodu dzielących nas kilometrów lub sytuacji takiej, jak obecna. Wypracowaliśmy więc sposoby efektywnej komunikacji także na odległość. Mamy duże doświadczenie w pracy on-line, bo do tej pory z tego rozwiązania skorzystały już dziesiątki naszych klientów. Przygotowaliśmy wiele projektów nieruchomości, których właściciele mieszkali w innych województwach, państwach czy nawet kontynentach. Co więcej, niektóre z aranżacji były zrealizowane “pod klucz”, dzięki czemu klienci z odległych zakątków świata mogli wprowadzić się do w pełni wykończonego apartamentu.

Kompleksowy projekt

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań. Wykonujemy również projekty komercyjne, np. projekty kancelarii, przychodni dentystycznych, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, pensjonatów, hoteli.


Podstawą wykonania funkcjonalnego, niepowtarzalnego i wykonanego z poszanowaniem preferencji klienta wnętrza jest bardzo wnikliwa konsultacja dotycząca oczekiwań inwestora.


Projekt wykonywany jest w czterech etapach: propozycja układu funkcjonalnego, zaprojektowanie koncepcji, wykonanie rysunków budowlanych oraz na końcu rysunków mebli. Dodatkowo klient otrzymuje zestawienie elementów użytych w projekcie wraz z ich wyceną.

Pracujemy on-line

Naszą siedzibą jest Kraków, ale wykonujemy projekty dla klientów zarówno z całej Polski, jak i z zagranicy. W zależności od sytuacji albo jedziemy na inwentaryzację, a resztę prac wykonujemy on-line, albo, jeśli klient posiada wystarczająco precyzyjne rysunki techniczne przestrzeni, którą mamy zaprojektować, możemy całość projektu przeprowadzić drogą mailową, a rozmowy odbywać przez skype’a lub telefonicznie. Informacje o materiałach możemy przesłać w linkach do produktu.

Współpracujemy z biurem architektonicznym

Projekty mebli

Standardowo projekt mebli jest częścią składową kompleksowego projektu wnętrz. Dzięki indywidualnemu podejściu meble w każdym zaprojektowanym przez nas wnętrzu są jednostkowe, dopasowane zarówno do stylu wnętrza, jak i jego gabarytów. Małe mieszkania zyskują wiele miejsca na przechowywanie. Meble autorskie integralnie związane z dużą, reprezentacyjną przestrzenią podnoszą jej prestiż.

Wykonujemy indywidualne projekty tapet

Współpracujemy z uznaną artystką
A. Zuzanną Żmudzińską

Realizacja projektów pod klucz

Klienci, którzy mieszkają poza miejscem realizacji projektu lub nie mają czasu lub ochoty zajmować się dopilnowaniem wykończenia wnętrz mogą skorzystać z opcji zatrudnienia nas jako inwestora zastępczego. Wtedy przejmujemy na siebie zajmowanie się logistyką całego przedsięwzięcia*. Klientowi pozostaje tylko wprowadzenie się i przyjemność mieszkania we wnętrzu uszytym na miarę, według Państwa oczekiwań.
*Dotyczy to sytuacji, kiedy klient zatrudnia ekipy polecone przez architekta.

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKIPAMI FACHOWCÓW

-elektryka
-hydraulika
-roboty ogólnobudowlane
-płytki
-podłogi drewniane
-malowanie
-dom inteligentny
-systemy nagłośnienia
-konstruktor
-rolety, żaluzje, shuttersy, zasłony
-wysokiej jakości meble drewniane
-...

pyszna kawa i herbata dla naszych klientów ;)

MASZ PYTANIA? CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

ZADZWOŃ DO NAS

+48 530533909

+48 12415664

NAPISZ DO NAS

kontakt@mikolajskastudio.pl


Wszystkie usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.